• Hedef 5 Strateji Oyunu
  • Hedef 5 Strateji Oyunu
Hedef 5 Strateji Oyunu
Ürün Kodu : 1113       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
40.00 TL   32.90 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 31.36 TL (2 %)
Gelince Haber Ver

Hedef 5 Zeka Akıl Mantık Ve Strateji Oyunu Yeni Versiyon

İki kişiyle oynanan akıl, mantık ve strateji oyunlarından Hedef 5, yeni versiyonu ile oyun tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Yeni versiyonu ile daha sağlam hale getirilen oyun, insanların yeni durumlara ayak uydurabilme yeteneğini geliştiriyor, görsel algı ile durum kontrolünü anında sağlayıp çözüme yönelik düşünce oluşturma becerilerini geliştirmelerini sağlıyor. Gelişim sürecinde mantık ve strateji oyunlarının önemini bilen aileler tarafından tercih edilen Hedef 5 ile karşılıklı geliştirilen strateji tahminleri de yürütülerek, rakibin hamlesine göre oyunun tekrardan kurulması gerekiyor.

Hedef 5 İle Soruna Anında Çözüm Üretin

Oyunculardan her biri kendi taşlarından 5 tanesini yan yana, üst üste ya da çapraz şekilde sıralayabildiği an oyun bitmiş ve sıralayan kişi oyunu kazanmış sayılıyor. Hedef 5,

Oyunu oynayan her iki kişinin de karşı tarafın hamlesine göre anında strateji geliştirerek uygulamaya geçirmesini sağlıyor.
Oyunculardan her biri, sürekli yeni stratejiler geliştirmek zorunda olduğu için kişi mantık ve kurgulama örgüsünü sürekli canlı tutmak zorunda kalıyor.
Stratejiler karşı tarafça hemen algılanabildiği için zorlaşmış bir rekabet ortamı yaratılmış oluyor.
Hedef 5, oyuncuların düşünce ve el becerisini geliştirirken esnek, kıvrak ve pratik şekilde çözüme ulaşacak yöntemleri geliştirmelerini sağlıyor.

Akıl Mantık Ve Strateji Oyunu İle Keyifli Vakit Geçirin

Hedef 5 temelde 5 tane aynı renk taşı, karşı tarafın engellemesine fırsat vermeden yan yana getirmek amacı taşıyor. Ayaklı bir tablaya, yukarıdaki boşluğundan taşlar atılarak oyun kuruluyor. Hangi taşın nereye geldiği ve yanındaki taşlar, tablanın her iki yanındaki deliklerden rahatlıkla görülebiliyor.

Dikey oyun tablası, monte bir ayak üzerinde duruyor.
Sert plastikten yapılan dik tabla, 25 x 32 cm ebatlarında.
Ayak üzerinde duran tablada 56 delik bulunuyor.
İki ayrı renkte plastik pullar ile oynanıyor.
Toplam 56 adet pul bulunuyor.

Plastik bir madde olan abs ürününden üretilen bu ürün oyunun dik durmasını sağlayan bir tabanlık ve birbirine yapıştırılmış malzemeden oluşmaktadır. Ürünün arasında pulların hareket etmesini sağlayan bölümler mevcuttur.
Hedef 5, 56 delikli ve iki renkli oyun pullarından oluşan bir settir.

OYUNUN KAZANDIRDIKLARI

Zenginleştirilmiş eğitim modeli yenilikçi, üretken, görsel algısı güçlü, düşünme becerisi gelişmiş öğrenciler yetiştirir.
Hedef 5 iki oyuncu ile oynanan bir strateji oyunudur.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?